özdemir inşaat

TARİHÇE

Geçmişten günümüze yılların birikim ve tecrübesiyle gelen Özdemir İnşaat’ın temelleri 1980 yılında Derviş Demir tarafından atılmıştır.

Ana uzmanlık alanı konut inşaatı ve konut proje üretimi olan en köklü işletmelerden biri olan Özdemir İnşaat , kurulduğu günden bu yana istikrarlı bir büyüme süreci geçirmiştir. Özdemir İnşaat portföy içeriğiyle sayısız başarıların altına imza attığını ortaya koymaktadır .

1990’lı yıllarda yol ve alt yapı inşaatları alanında faaliyet gösteren firma, son yıllarda ki yatırımlarını gayrimenkul sektöründe konut inşaatı alanında artırmıştır. Yenilikleri yaratmak için uğraş veren dinamik yönetim kadrosu, başarılı, ileri görüşlü stratejileri ile alanında kendinden söz ettiren köklü işletmelerden biri olmuştur.

Faaliyetlerini iştiraki olan Özdemir Beton şirketi ile destekleyerek üretimlerinde ivme kazanmakta ve kolektif bir çalışma gücü ile sürekli daha ileriye gitmektedir. Hayata geçirdiği gayrimenkul projelerinde en kaliteliye ulaşmayı kendine ilke edinen Özdemir İnşaat, sektörde emin adımlarla büyümeye devam etmektedir.

Özdemir İnşaat, uzun yılların verdiği;

  • bilgi birikimi,
  • deneyimi,
  • uzman kadrosu,
  • yenilikçi yaklaşımı,
  • çevreye duyarlı,
  • modern,
  • nitelikli,
  • konforlu 

konut projeleri üretimi ile ev sahibi olmak isteyenlerin vazgeçilmez tercihi haline gelmiştir.

Ürettiği projelerde “konut değil, yaşam alanı üretiyoruz” felsefesi ile ayrıcalıklı yaşam projelerini sunmaya devam etmektedir.

İnşaat kalitesi ile sektörde güvenilirliğin simgesi haline gelmiştir.

Bu gücünü yatırımcısına sunmuş olduğu güven ve memnuniyet ilkeleri üzerine kurulmuş şirket misyonuna ve bu misyon doğrultusunda yapmış olduğu istikrarlı çalışmalara bağlıdır. Başarısının altında; yeniliğe ve gelişime her zaman açık olmak, ileri teknoloji ve iş gücünü en verimli şekilde kullanarak çalışma anlayışı vardır.

Özdemir İnşaat hayatınıza değer katacak ve fark yaratacak projeler üretmeye ve uygulamaya devam etmektedir.

Bir Başarı Öyküsü…

Özdemir İnşaat sektöre girdiği 1980’li yıllardan bu yana tamamladığı sayısız gayrimenkul projeleri ve istikrarlı büyüme yapısıyla adından sıkça söz ettirmektedir. İştiraki olan diğer kuruluşlarıyla beraber toplamda 100’e yakın çalışan sayısına erişen Özdemir İnşaat, bir başarı öyküsü haline gelmiştir. İnşaatı tamamlanan her projede vaat edilen şartları eksiksiz yerine getiren, hayata geçirdiği kaliteli, nitelikli, yenilikçi özelliklere sahip projeleriyle bulunduğu bölgeye değer katan üretim anlayışı ile başarılı ve güvenilir bir işletme olmanın haklı gurunu yaşamaktadır.

Bugüne kadar yaptığı sayısız projelerinde önceliğini her daim müşteri memnuniyetine veren ve bu doğrultuda faaliyetlerini sürdüren Özdemir İnşaat başarılı işlerin altına imza atmaya devam edecektir.
Geleceğe Dokunuyoruz…

Özdemir İnşaat “Konut alanı değil, yaşam alanı üretiyoruz” felsefesi ile ürettiği projelerde sosyal etkinliklerin oluşabileceği aktivite alanlarını, proje detaylarına indirgeyerek faaliyetlerini sürdürür.

Yoğun şehir hayatının stresinden uzaklaşmak isteyenlerin kendilerine dinlenme alanı oluşturabileceği, mola verebileceği, doğal yaşam alanlarını hayata geçirmeyi ilke edinen üretim anlayışıyla size huzur ve mutluluğun anahtarını sunmaktadır.

Nitelikli, konforlu inşaat anlayışı ile geleceğinize değer katan ve fark yaratan projeler üretmeye devam etmektedir.
Türkiye'nin her yerinden
444 56 90
İŞTİRAKIDIR
COPYRIGHT © 2015 slc web mühendisliği