özdemir inşaat

KALİTE STANDARTLARIMIZ

Özdemir İnşaat’ın birincil hedefi yürürlükte geçen inşaat- yapı “kalite standartlarına” uygun nitelikte üretim yapmaktır. İnşasını yaptığı yapıların temel atımından proje bitimine kadar olan yapım sürecini, tüm ayrıntılarla, uzman kadrosu ve profesyonel çözüm ortakları ile birlikte yönetir. Bu yönetim sistemi içinde müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmetler ve inşaat kalitesi sunmak şirketin temel ilkeleri içindedir.

Kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesini ve geliştirilmesini sağlar .

Projelerin alt yapısında bütün teknik detaylar, kalite politikasından taviz verilmeden tamamlanır.

Tüm konut proje üretimlerinde, ortak alanlarda, otoparklarda yangın söndürme- sistemi, blok içerisinde yangın merdiveni, kat hollerinde yangın söndürme tüplerinin yer aldığı yangın dolapları ile yangın güvenliği en üst düzeyde sağlanır. Merkezi otomatik kontrollü, yüksek verimli doğal gaz kazanlarından oluşan merkezi ısıtma sistemi, ısı ölçer sistemi, daire içlerinde zeminden kılışı borularla dağıtım ve projesine uygun konvektör ve panel radyatörler, bireysel faturalandırma sistemli 24 saat merkezi sıcak su, pis su şaftlarında sessiz boru sistemi, deprem sensörlü doğal gaz sistemi bulunur.

Bina otomasyonu ve faturalamaya uygun elektronik sayaçlar, hayat koruyucu kaçak akım rölesi, zehirli gaz çıkarmayan halojensiz kablo tesisatı, yıldırımdan korunma tesisatı ve paratoner, topraklama tesisatı, otomatik olarak devreye giren merkezi jeneratör, son sistem uydu ve kablolu TV altyapısı, her dairede telefon hattı, hızlı kablosuz internet için ADSL altyapısı, kaçak akım röleli, buatsız elektrik tesisatı gibi uygulamaların, projelerin alt yapılarında oluşturulması, Özdemir İnşaat’ın üretim yapısında “Kalite standartları ve yönetimini” sağlayan ayrıntılardan bazılarıdır.

İnşaat yapımı sırasında kullanılan tüm malzemeler birinci sınıftır.

İşçilik kalitesiyle son teknoloji kullanımı birleşerek yapılan projeler tamamlandığında, ortaya çıkan sonuç mükemmele yakındır. Türkiye’nin yaklaşık %90’ının deprem bölgesi olduğunu şirket bilincine dönüştüren ve kurduğu etkin denetim mekanizmasıyla projelerinin her aşamasını kontrole tabi tutarak uygulayan Özdemir İnşaat, üretimlerinde yüksek kalite standartlarına uygunluğu garanti altına alır.

Projelerinde tedarik edilen beton, iştirakı olan, Özdemir Beton şirket tesislerinde üretilen ve Kalite Güvence Sistemi (KGS), ISO 9001:2000 sertifikalarıyla kontrolü sağlanmış betondur. Etkin denetim mekanizmalarıyla, üretimindeki projeler, yürürlükteki son deprem yönetmeliğine, T.S. 500 Betonarme Yapıların Tasarım ve Yapım Kurallarına, 4708 sayılı Yapı Denetim Kanunu ve ilgili tüm yönetmelik hükümlerine uygun biçimde yapılmaktadır.

İnşaat kalite kontrolü, yapı denetim firması tarafından, şantiye ve laboratuarlar da, teknik danışmanlarla birlikte yapılarak tüm faaliyetler kontrol altında tutulmaktadır. Böylece üretimlerinde; kalite standartlarının sürdürebilirliği sağlanmış olur.

Müşterilerin %80’inden fazlasının yeniden Özdemir İnşaat’ı tercih etmesi, şirketin sürdürülebilir kalite anlayışına verdiği önem ve yaptığı çalışmalar neticesinde oluşmuştur.

Türkiye'nin her yerinden
444 56 90
İŞTİRAKIDIR
COPYRIGHT © 2015 slc web mühendisliği